Опалення. Кондиціонування
Ваша корзина пуста
Теплові насоси
повернутись до списку

Теплові насосиЕфективне використання енергії набуває сьогодні все більшого значення: споживач зацікавлений заощадити свій бюджет і подбати про навколишнє середовище, не відмовляючись при цьому від комфорту. У прийнятті рішення про інвестиції все більше зростає роль економії енергії. У європейських країнах попит зростає, насамперед, на системи опалення, ефективно використовують поновлювані джерела енергії. Така тенденція спостерігається і на Україні. На сьогоднішній день однією з найефективніших систем енергопостачання, безумовно, визнаються теплові насоси.
 
Тепловий насос працює за таким же принципом, як холодильник, який відбирає тепло зсередини охолоджуваної камери і виводить його назовні. Це відбувається завдяки холодоагенту, що циркулює в задній стінці холодильника і випаровується вже при температурі холодильної камери. Для переходу з рідкого в газоподібний стан потрібна енергія, яка в даному випадку відбирається з холодильної камери, тобто охолодження відбувається за рахунок випаровування. У випадку з тепловим насосом, в якості холодильної камери виступає навколишнє середовище. Таким чином, за допомогою теплового насоса, ми нагріваємо воду системи опалення за рахунок охолодження навколишнього середовища (під терміном охолодження мається на увазі відбір тепла, так як реально, температуру навколишнього середовища тепловий насос не знизиться).
 
В якості джерела енергії сучасні теплові насоси використовують грунт, грунтові води або повітря, відповідно теплові насоси діляться на типи "розсіл (грунт) - вода", "вода - вода", "повітря-вода".

Спецпропозиції
Про компанію
м.Чернівці Калинівський ринок, 1-й сектор, контейнер 276 - С.
тел. (050) 10 54 220 Вячеслав
Оплата і доставка