Опалення. Кондиціонування
Ваша корзина пуста
Як купити кондиціонер. Поради фахівця 2
повернутись до списку

Сьогодні на ринку кліматичної техніки працюють сотні компаній. Доводиться констатувати, що далеко не всі фірми вважають своїм обов'язком надавати Споживачеві своєчасну допомогу у виборі обладнання, а також в наданні гарантійного і сервісного обслуговування, що необхідно для надійної роботи кондиціонерів протягом тривалого часу.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ КУПІВЛІ КОНДИЦІОНЕРА

1. Кондиціонер не є стандартною побутовою технікою, яку досить включити в розетку - і вона вже працює. Найголовніше тут не саме устаткування, а те, наскільки професійно воно буде змонтовано і наскільки кваліфікованим буде його гарантійне та сервісне обслуговування. Заставою надійної роботи кондиціонера протягом тривалого часу є репутація спеціалізованих компаній, де отримується устаткування і проводиться його монтаж, а також кваліфікація співробітників, що виконують ці роботи.

Практика показує, що більше 80% всіх дефектів, виявлених в системах кондиціонування останніми роками, з'явилися наслідком некваліфікованого монтажу кліматичного устаткування різного роду «умільцями» і фірмами-одноденками.

2. Повірте, проблему мікроклімату у Вашому приміщенні зможуть вирішити тільки спеціалізовані фірми, що мають, як мінімум, річний досвід роботи на кліматичному ринку. Такі компанії, як правило, надають весь комплекс послуг - від підбору до монтажу і обслуговування кондиціонерів, маючи в своєму розпорядженні при цьому висококваліфікованим персоналом і значними технічними ресурсами, включаючи наявність складу запчастин.

Спецпропозиції
Про компанію
м.Чернівці Калинівський ринок, 1-й сектор, контейнер 276 - С.
тел. (050) 10 54 220 Вячеслав
Оплата і доставка